47

klientów
w obsłudze bieżącej

298

lat doświadczenia

22

lata na rynku

nie

sieciówka

Firma

Jesteśmy agencją reklamową z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Jesteśmy firmą z Poznania, co zgodnie z tradycją naszego miasta zobowiązuje do solidności i rzetelności. Zarówno ze strony kreatywnej jak i wykonawczej najważniejsze są dla nas – skuteczność i efektywność. Zebrane kompetencje to konglomerat wiedzy, doświadczenia i odrobiny szaleństwa w interpretacji rzeczywistości.

Realizowaliśmy działania reklamowe dla firm ze zróżnicowanych branż. Posługujemy się wszystkim narzędziami, jakie dają współczesne media. Nie boimy się wkraczać w obszary nieznane i eksperymentować, jednak jest to ryzyko solidnie skalkulowane.

Mamy doświadczenie w działaniach B2B i B2C, realizujemy kampanie za pomocą klasycznych narzędzi BTL i ATL.

Swobodnie poruszamy się w obszarach social mediów, prowadząc profile i kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie.

Tworzymy marki opracowując nazwy (naming), tworząc logotypy, key visuale, opakowania, kreacje kampanii reklamowych, wdrażając strategie promocji.

Projektujemy i wdrażamy strony internetowe.

Przygotowujemy koncepcje eventów, projektujemy i budujemy stoiska promocyjne.

Prowadzimy działania lojalnościowe. Przede wszystkim rozbudowane i dedykowane programy, oparte o autorską aplikację. Planujemy i realizujemy eventy, konkursy i loterie.

Jeżeli szukasz partnera, który zadba o Twoją markę – trafiłeś.

Jeżeli chcesz stworzyć nową markę – trafiłeś.

Jeżeli chcesz zaprojektować opakowanie – trafiłeś.

Jeżeli nie wiesz, czego potrzebujesz, aby rozwinąć komunikację swojej marki, ale czujesz, że nadszedł czas działania – trafiłeś.

Nasz zespół

Filip Morawski

chief executive officer

Tomasz Torłop

creative & strategy officer

Ewa Gimzicka

director of loyalty programs

Iwona Andruszkiewicz

new business manager

Katarzyna Borkowska

art director

Karol Barcki

it project manager

Krystian Kacprzak

social media ninja

Oferta

branding

Expansja zna praktyczne znaczenie tego słowa i zrobi wszystko, żeby Twoja marka wzbudzała w klientach pożądane przez Ciebie emocje i wyraźnie wyróżniała się na tle konkurencji. Nadamy jej niepowtarzalną tożsamość i zadbamy o to, aby ciekawie i efektywnie prezentowała wartości, na których Ci zależy.

galerie handlowe

Posiadamy szerokie, poparte doświadczeniem umiejętności związane ze współpracą z galeriami handlowymi. Prowadzimy kampanie reklamowe, sprawujemy bieżący nadzór nad komunikacją zewnętrzna i wewnętrzną centrów handlowych. Umiemy współpracować na ramach międzynarodowych hubów. Jesteśmy specjalistami w zakresie tworzenia i prowadzenia programów lojalnościowych i kart stałego klienta.

kompleksowa obsługa marki

Expansja dąży do tego, żeby o naszych klientach mówiono dużo i wyłącznie w dobrym tonie! Przygotujemy i skrupulatnie zaplanujemy strategię komunikacji Twojej marki, aby na długo zagościła w świadomości odbiorców. Wypracujemy koncepcję, przygotujemy strategię, zaprojektujemy i zrealizujemy rozwiązania kreatywne – słowem kompleksowo zaopiekujemy się Twoją marką.

eventy

Konkursy, loterie, promocje sprzedażowe, i inne wydarzenia okolicznościowe to nasz chleb powszedni, a nasze zaplecze strategiczne, projektowe i wykonawcze sprawia, że potrafimy organizować efektowne eventy na terenie całej Polski! Działamy w pełnym zakresie, od koncepcji, obsługi prawnej i księgowej, po realizację i czytelne raportowanie wyników.

opakowania

Zrealizujemy Twoje wizje w zakresie projektowania opakowań, które nie tylko przykują uwagę klientów, ale również pozostaną w ich świadomości przez dłuższy czas. Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu naszych projektantów. Z nami opakowanie powstaje od A do Z, od etapu „myśli” do etapu produkcji. Zawsze czujni, z najwyższą uwagą wdrażamy opakowania branży spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej czy technicznej.

www i aplikacje

Jesteśmy agencją reklamową, która z dużym powodzeniem realizuje wspierające markę projekty IT: czy to strona internetowa, czy funkcjonalna i atrakcyjna wizualnie aplikacja mobilna, czy „lekki landing page”, przygotowane przez nas, zawsze będą skutecznie wpierać Twoją markę.

Pobierz wzór briefu i wyślij do nas!

Zaufali nam