Just GYM - kompleksowa obsługa marki

Just GYM to marka, która pod względem wizerunkowym „urodziła” się w naszej Agencji. To tu powstało logo, to tu powstała jej filozofia i strategia. Organizowaliśmy kampanie na otwarcia klubów, opierające się o ideę „jesteśmy stąd”. Co ona oznacza?

Każdy nowo otwarty klub w swojej komunikacji zawiera nawiązania do elementów charakterystycznych dla danego miasta, lub z jakiegoś powodu ważnych dla mieszkańców. W Poznaniu są to pyry, w Zabrzu górnicy, w Raciborzu mumia, we Wrocławiu oczywiście krasnale. Za każdym razem coś nowego i świeżego.

Dla marki realizowaliśmy kampanie ogólnopolskie (na przykład „Nie bądź leszczem, bądź dzikiem”) zawsze w myśl idei, prowokuj, baw, spełniaj marzenia.

Przygotowaliśmy stronę internetową, tworzyliśmy platformy do współpracy z Orlenem czy Lotosem, prowadziliśmy media społecznościowe, realizowaliśmy film na YT. Nasza Agencja realizowała zadania w każdym obszarze aktywności marki w oparciu o przygotowane przez nas strategie i mediaplany.

Czy to wszystko? Oczywiście nie. Jesteśmy pomysłodawcami, twórcami i realizatorami wizualnego wyposażenia wnętrza i zewnętrza klubów. To setki metrów grafik, „ścian twarzy” czy tzw. atrybutów, rzeźb, instalacji, form świetlnych instalowanych indywidualnie w każdej lokalizacji.

W przypadku Just GYM śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy rodzicami chrzestnymi marki.

Pobierz wzór briefu i wyślij do nas!

Skontaktuj się z nami